ارائه بهترین سیگنال های حرفه ای ارزهای دیجیتال

آینده را از امروز با بی ام ربات شروع کن
ارائه سیگنالهای حرفه ای ارز دیجیتال

سیگنال ارز دیجیتال

ما راهی ارزان و آسان جهت کسب سود بیشتر شما با ریسک کمتر فراهم آورده ایم. ارزانترین و بهترین سیگنال ارز های دیجیتال را با ما تجربه خواهید کرد.

خدماتی که ارائه می دهیم حرفه ای است و سیگنال های ارز دیجیتالی که دریافت می کنید توسط تیم bmrobot.ir به دقت آنالیز، تحلیل و مورد بررسی قرار گرفته است.

در سینگال دهی های ارز دیجیتال ما به دقت بازار ارزهای دیجیتال را رصد می کنیم و شما را از افزایش قیمت های پیش رو مطلع می سازیم و در تلاش هستیم تا با ارائه برترین سیگنال های تحلیل و آنالیز شده سود شما را به بالاترین میزان ممکن برسانیم

به خانواده سیگنال ارز دیجیتال ما ملحق شوید و لذت در آمد بالا را با بی ام ربات تجربه کنید.


روش کار
ما تعدادی از ارز های دیجیتال را برای شما معرفی خواهیم کرد و شما باید در یکی از صرافی های معتبر خارجی و یا در کیف پول شخصی خودتون در تراست والت ارزهای مورد نظر را خریداری می کنید و در قیمت های اعلام شده توسط ما می فروشید.

  • میزان سرمایه اولیه برای خرید ارزهای معرفی شده توسط ما از 200 دلار الی 1000 دلار خواهد بود
  • میزان سود بعد از فروش ارزهای خریداری شده 40.000 هزار دلار تا 800.000 هزار دلار خواهد بود
  • زمان رسیدن به سود مورد نظر 5 الی 12 ماهه میباشد

برای سرمایه گذاری کمتر از 200 دلار و یا بیشتر از 1000 دلار تماس بگیرید

مهم : توجه داشته باشید برای این کار نباید وام بگیرید ، قرض بگیرید ، ماشین بفروشید باید حتما با پولی که نیاز ندارید خریداری کنید حتی شده با مبلغ کم خرید کنید چون ما به صورت دوره ای کار می کنیم و می توانید با سود این دوره در دوره های بعدی با سرمایه زیاد شروع کنید و معمولا 5 الی 6 ماهه به سود مورد نظر می رسیم ولی شما با پولی که ارز خریداری می کنید به مدت 12 ماه قید آن رو باید بزنید تا به سود مورد نظر برسیم.


هزینه این دوره نیز مثل دوره قبل خواهد بود 30 دلار اول کار پرداخت می کنید 970 دلار بعد از برداشت سود که جمعا 1000 هزار دلار می باشد.


ایجاد کیف پول شخصی :
برای نصب کیف پول شخصی تراست والت روی گوشی موبایل خود (اندروید و اپل) می توانید به سایت تراست والت مراجعه کنید https://trustwallet.com
توجه داشته باشید هنگام ثبت نام 12 کلمه ای که به شما نمایش داده می شود به ترتیب شماره در یک جای امن یاداشت نمایید و در اختیار هیچکس قرار ندهید این کلمات بسیار مهم می باشد در صورت گم کردن به حساب خودتان نمی توانید وارد شوید و رمز عبور را در قسمت تنظیمات فعال نمایید تا در صورت سرقت گوشی شما کسی نتواند وارد حساب شما شود در صورت سرقت رفتن گوشی شما می توانید با آن 12 کلمه ای که یاداشت کرده بودید در گوشی دیگری وارد حساب خود شوید (در صورت نیاز تماس بگیرید تا فیلم اموزش ثبت نام و نحوه خرید ارزها برای شما ارسال شود)


آدرس سایت صرافی های معتبر خارجی که برای ایران تحریم نمی باشد روی صرافی مورد نظر کلیک کنید

  1. صرافی کوینکس
  2. صرافی هات بیت
  3. صرافی bkex
  4. big one

تمام ارزهایی که بر پایه Binance Smart Chain می باشد در کیف پول شخصی خود در تراست والت خریداری و ارزهای که بر پایه Ethereum هستند در صرافی ها خریداری کنید ارزهایی که بر پایه Ethereum هستند کارمزدشان زیاد است به صرفه هست که در صرافی ها خرید رو انجام بدهید اگر کارمزد زیاد برای شما مهم نیست کیف پول شخصی بهترین است.

در هر جا مشکل داشتید با ما در میان بگذارید تا راهنمایی کنیم.

تماس با ما

Email : [email protected]

 

 

تعداد افراد ملحق شده تا این لحظه : 108 نفر


این فایل با کیفیت عالی آماده خرید اینترنتی میباشد. بلافاصله پس از خرید، دکمه دانلود ظاهر خواهد شد. فایل به ایمیل شما نیز ارسال خواهد گردید.

700000 تومان – خرید

اولین نفر باشید

نظر شما