سلب مسئولیت

ما می خواهیم شما را مطلع کنیم:
نتایج تاریخی معاملات یا استراتژی بورس و کلا بازارهای مالی فارکس نمی تواند تضمین کننده سود در آینده باشد.

در بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری ، بورس (اوراق بهادار، بازار آتی، طلا و…) ارزش دارایی‌ها ممکن است به سرعت تغییر کند و ریسک از دست رفتن سرمایه وجود دارد. bmrobot.ir هیچ منفعت یا مسئولیتی در قبال سود و زیان کاربران ندارد و مسئولیت سود و زیان بر عهده خود کاربران است.

[معاملات بورس و بازارهای مالی سود بالقوه بالایی را ارائه می دهد ، اما شامل پتانسیل ریسک بالا نیز می باشد]

به همین دلیل تجارت بورس و بازارهای مالی می تواند برای شما مناسب نباشد. اهرم بالا همزمان برای شما مفید است. قبل از شروع معامله با BM Filter باید اهداف ، تجربه تجارت و گرایش های خطر را در نظر بگیرید. شما باید از احتمال از دست دادن برخی یا در بدترین حالت ، تمام سرمایه گذاری های خود آگاه باشید.

[با سرمایه سرمایه گذاری کار کنید]
سرمایه ریسک وجوهی است که برای بقا یا رفاه شما لازم نیست. از تمام خطرات احتمالی مرتبط با تجارت بورس آگاه باشید. اگر شک دارید باید از مشاور مالی مستقل مشاوره بگیرید.

[خطرات شما – مسئولیت شما]
هنگامی که معاملات خود را با سیستم معملاتی BM Filter شروع  می کنید ، با این واقعیت موافقت می کنید که همه افراد در تیم bmrobot.ir از هیچ مسئولیتی در قبال نتایج معاملات شما عاری هستند. کلیه معاملات تجاری که در حسابهای واقعی خود انجام می دهید ، فقط با مسئولیت خود انجام می دهید.

هنگام خرید نرم افزار ما در نظر گرفته می شود که شما کاملاً این شرایط را قبول دارید. توسعه دهندگان سیستم BM Filter، نمایندگان و شرکت های وابسته آنها نمی توانند به عنوان مشاور مالی در نظر گرفته شوند.

ما به سختی کار می کنیم تا سایت ما 24/7 آنلاین باشد ، اما اگر به هر دلیلی خارج از کنترل ما آفلاین باشد ، نمی توانیم مسئولیت آن را بپذیریم